PROFESSIONAL HIGIENE feed


Higiena srodowiska

Higiena srodowiska

Higiene ambientalOdświeżacze i insektycydy aby zaspokoić najwyższe wymagania, w odniesieniu, do jakości otaczającego Państwa środowiska.

Ambi-System - Aromachologia w Państwa zasięgu

System kontroli środowiska, obejmujący ostatnie osiągnięcia w dziedzinie aromachologii i kontroli nieprzyjemnych zapachów, dzięki zastosowaniu technologii Deodor

Higiena osobista

Higiena osobista

F11 1Żele i kremy do higieny ciała, do użytku w hotelach, restauracjach, przemyśle, i budynkach użyteczności publicznej.

Technologia kosmetyków dla całej gamy produktów:

Certyfikat UNE-EN-ISO 22716 gwarantuje, że wszystkie produkty Higieny Osobistej produkowane w naszej Białej Sali, wytwarzane są zgodnie z Dobrymi Praktykami Wytwarzania (GMP) Produktów Kosmetycznych.

Przemysl spozywczy

Przemysl spozywczy

Skuteczne czyszczenie i dezynfekcja w kuchniach, i pozostałych profesjonalnych instalacjach do produkcji lub przetwarzania żywności.

Plany czystości zapewniające prawidłowe wdrożenie systemu HACCP poprzez zastosowanie wyłącznego programu SANIPLAN

Czyszczenie i dezynfekcja powierzchni

Czyszczenie i dezynfekcja powierzchni

Konkretne rozwiązania do czyszczenia i dezynfekcji najbardziej różnorodnych typów powierzchni.

Wygodne w stosowaniu formaty, adaptowalne do każdych potrzeb (produkty w dużych i małych opakowaniach, butelki ze spryskiwaczem, butelki z pistoletem do piany, aerozole…).

Szeroka gama detergentów dezynfekcyjnych do stosowania w otoczeniu, w sektorze żywnościowym i obszarze służby zdrowia.

Pralnia

Pralnia

Profesjonalna gama detergentów w płynie i proszku, nadająca się do każdego typu urządzeń oraz potrzeb klienta profesjonalnego.

System dozowników programowalnych „Lavamatic” adaptowalny na potrzeby każdego rodzaju instalacji (detergenty w płynie i/lub w masie, pralki przemysłowe lub tunele myjące).